Bloog Wirtualna Polska
Są 1 277 242 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Żaden dobry jeździec, który swoją sztukę posiadł należycie, 

nie ma siebie za doskonałego."   

 

                                                                            St. Breza 

 

Aktualności

 

Z powodu braku możliwości współpracy z serwisem bloog.pl strona Stajni została przeniesiona na adres:

www.stajniakawcze.blogspot.com

 

Wszystkich gorąco zapraszamy, jednocześnie przepraszając za utrudnienia.

 

 

 

 

 

 

 

Kawczańska Kultura

Koncert country.jpg

 

W najbliższą sobotę w Stodole Stajni Kawcze odbędzie się druga już edycja Kawczańskiej Kultury. Tym razem koncert będzie w klimacie country -  wszystkich gości zachęcamy do kreacji właśnie w takim stylu. Bilety do nabycia u Szeffa. Kupić je można bezpośrednio przed koncertem jednak wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc!

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak co roku tak i w tym Stajnia Kawcze organizuje chyba największe Święto Jeździeckie - Hubertusa. W tym roku gonitwa będzie 29 września w niedziele.

O 13 pijemy strzemiennego (zbiórka na maneżu), około 14 pogoń za lisem na zielonej łączce. Po pogoni wracamy i będziemy się posilać (bigos, grochówa, placuszek). Potem gry i zabawy, w tym również szukany lis dla najmłodszych. Po dawce śmiechu biesiada do białego rana (czyli dylanko, swawole...). Wszyscy uczestnicy Hubertusa kupują bilet wstępu za okrągłe 10 złociszy (jeźdźcy rozliczają się inaczej:-( )

Wszyscy zainteresowani jeźdźcy muszą zgłosić swoją chęć udziału do piątku 20 września. Pisemne podanie należy złożyć do Szeffa drogą mailową.

Uczestnicy pogoni są zobowiązani pojawić się w stajni wcześniej i przygotować swojego konia do tego szczególnego dnia... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


oceń
2
1